Bodrum'un Meşhur Falcısı Pelin Tekin

Falcı Pelin Tekin Meşhur FalcıBu yaz ortası Bodrum'daydık, arkadaşlar tutturdu kahve falı baktıralım diye. Bodrum'un meşhur falcısı Pelin Tekin'den randevu aldık öyle fahiş paralara değil, kişi başı verdiğimiz paranın lafını bile etmeye değmez.

Gittik, kahvelerimiz geldi, içtik, konuştuk ettik biraz.

Sonra aldı bir fincanı eline, arkadaşın hayatında ne varsa dökmeye başladı. biz tabii olarak şaşkın. sonra diğer arkadaşın fincanına geçti, yine başladı dökmeye. biz daha şaşkın. en son benim fincanıma geldi sıra, bende de ne varsa dökmeye başladı. daha daha şaşkınız. öyle genel geçer şeyler de değil söyledikleri, birbirinden bambaşka şeyler, bambaşka hayatlar.

Geçen hafta interet sitesinden, telefonla fal baktırmak için randevu aldım.

Telefonla fal bakarken Kahve ve Tarot falını ikisi bir arada bakıyormuş, fincanımın fotoğrafını şu meşhur mesajlaşma programı ile yolladım.

Pelin hanım beni telefonla aradı başladı yine dökmeye, bana bir önceki falda söylediklerinin çoğunu yaşadığımı iki olayın gerçekleşmediğini ve neden gerçekleşmediğinin sebeplerine varıncaya kadar anlattı. Tarot, Fal derken artık vedaşlama cümleleri ile telefonu kapatmaya hazırlanırken, bana bir kaç gün içinde bir şey yaşayacağımı söyledi. Hatta bir kaç detay da verdi.

Dün sabah söylediklerini bire bir yaşadım.
Fala hala inanmıyorum ama bu, yaşananın çok ilginç olduğu gerçeğini de değiştirmiyor.

Bodrum'da meşhur falcı var mı? diye sorulacak olursa cevabım; Falcı Pelin Tekin var.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.